BAŞAKŞEHİR CEZA AVUKATI

CEZA AVUKATI:

          Av. Esra Akyıldız önderliğinde kurulmuş olan Akyıldız Hukuk Bürosu müvekkillere ceza avukatı olarak hukuki hizmet sunmaktadır. Suçlar, ceza hukukunun önemli bir parçasını oluşturmaktadır. Dava açılması ve açılan davaların takip edilmesi açısından avukat, büyük bir önem arz etmektedir. Müvekkillerin bu hususta güvenilir, yeniliklere açık ve mevzuatı yakından takip eden bir avukat bulma ihtiyacı doğmaktadır. Davaların teknik ve usuli kurallar çerçevesinde işlemesi sebebiyle müvekkillerin davaları daha iyi takip edebilmeleri için ceza avukatına danışmaları ve ceza avukatı bulmaları gerekmektedir.

          Akyıldız Hukuk Bürosu olarak ceza alanında da faaliyet göstermekteyiz. Faaliyetlerimiz çerçevesinde müvekkiller ile iletişim halinde olup; dosyalarına ilişkin olarak müvekkillerin bilgilenmelerini sağlamaktayız.

Türkiye Barolar Birliği Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 9' da belirtilen, "Teknolojinin ve bilimin olanak tanıdığı her tür ortamda, avukatlık mesleğinin onur ve kurallarına, avukatlık ünvanının gerektirdiği saygı ve güvene, Türkiye Barolar Birliği tarafından belirlenen "Avukatlık Meslek Kuralları"na aykırı olmayacak şekilde kendisini ifade etme hakkına sahiptir." ilkesine dayanılarak hazırlanmıştır.